Get Adobe Flash player

"Áldottak legyenek a füvek és a fák és áldott legyen a földön minden virág, és áldott legyen az út, áldott legyen a kő, mert itt jár halk léptekkel az Üdvözítő." (Ölbey Irén)



MENTORÁLÓ INTÉZMÉNY 

A KÖRNYEZETI - TERMÉSZETISMERETI NEVELÉS
ÉS A TERMÉSZETTUDOMÁNYOS, HOLISZTIKUS
SZEMLÉLET MÓDSZERTANI FEJLESZTÉSE A DÖGEI
ÖLBEY IRÉN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN.

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 


Ma 2025. december 14., vasárnap, Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.

Ki olvas minket?

Oldalainkat 633 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa473
mod_vvisit_counterTegnap347
mod_vvisit_counterEzen a héten6662
mod_vvisit_counterMúlt héten6173
mod_vvisit_counterEbben a hónapban12835
mod_vvisit_counterA múlt hónapban28741
mod_vvisit_counterEddigi összes látogató1917231

Az elmúlt 20 percben Online: 10
A te IP címed: 216.73.216.1
MOZILLA 5.0,
Mai dátum: 2025 dec., 14

Iskolai hírek

Jó szereplés Máriapócson

Rózsa Jenő úr vezetésével iskolánkból hat fő tanuló vehetett részt a Máriapócson rendezett Közbiztonsági és Baleset-Megelőzési Napon. Az iskolát Lakatos Dzsenifer, Rendes Dominika, Csökmei Viktória Vanessza, Bagi Levente, Czifra Kristóf és Kiss Attila képviselte. A csapatok kitűnően vetélkedtek, s bár dobogós helyet nem szereztek, de egyéniben Czifra Kristóf 2. helyezést, Lakatos Dzsenifer 3. helyezést ért el. A rendőrség vezetői megdicsérték tanulóinkat- jó magatartásukért és küzdeni tudásukért. Gratulálunk! (as)

Madarak, fák gyermekek napja 2019

Papírszobrászat a 3. évfolyamon

Szabó Katalin tanítónő irányításával kedves kis papírszobrokat készítettek a harmadikosaink. A mini állatkertből az ablakpárkányon kiállítást is rendeztek. (as)

Meteorológiai állomás az iskolakertben

Az iskolakert fejlesztési pályázat egyik elemeként rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomást kapott iskolánk az elmúlt napokban. Az USB-vel és érintőképernyős kijelzővel is ellátott kis állomás a hőmérsékletet, a légnedvességet, az esőt, a szélirányt, a szélsebességet  is méri. A beltéri egységet a nevelői szobában helyeztük el.

Újabb hasznos eszközzel gyarapodott iskolakertünk. Felszerelésre kerültek az esővízgyűjtő tartályok is. Már csak a júniusban érkező szerszámos házikó érkezését várjuk.(agárdy s)

Új padok a folyosón

Kulturált körülmények között fogyaszthatják el tízóraijukat iskolánk tanulói a szünetekben. Az asztalok a héten érkeztek - s igen praktikusak a folyosón. (as)

További cikkeink...