Get Adobe Flash player

"Áldottak legyenek a füvek és a fák és áldott legyen a földön minden virág, és áldott legyen az út, áldott legyen a kő, mert itt jár halk léptekkel az Üdvözítő." (Ölbey Irén)Ölbey Irén Általános Iskola OM:033479
4495. Döge, Osváth tér 6.
06-45-450-413 - sulidoge@gmail.com
Intézményvezető: Agárdy Sándor
Intézményvezető-helyettes: Józsi Barnabás


 

MENTORÁLÓ INTÉZMÉNY 

A KÖRNYEZETI - TERMÉSZETISMERETI NEVELÉS

ÉS A TERMÉSZETTUDOMÁNYOS, HOLISZTIKUS
SZEMLÉLET MÓDSZERTANI FEJLESZTÉSE A DÖGEI
ÖLBEY IRÉN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN.

 

 

 

 
 


Ma 2020. június 03., szerda, Klotild és Cecília napja van. Holnap Bulcsú napja lesz.

Ki olvas minket?

Oldalainkat 80 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa17
mod_vvisit_counterTegnap425
mod_vvisit_counterEzen a héten1289
mod_vvisit_counterMúlt héten3055
mod_vvisit_counterEbben a hónapban875
mod_vvisit_counterA múlt hónapban14781
mod_vvisit_counterEddigi összes látogató896232

Az elmúlt 20 percben Online: 8
A te IP címed: 127.0.0.1
,
Mai dátum: 2020 jún., 03

Újabb sikerek a táncgálán

A 2018. április 27-én, Mándokon került megrendezésre az Almafa Alapfokú Művészeti Iskola III. tanulmányi versenye. A megmérettetésen újabb szép eredményeket ért el iskolánk tanulói. A zsűri döntése  alapján (ezt a hatalmas tapsból is érezhettük), az 5. (Gyöngyharmatocska) és 6. (Kis Gyöngyharmat) osztály táncai arany, a 7. (Gyöngyharmat) és 8. évfolyam  táncfeldolgozásai ezüst minősítést értek el. A „Lolo Lulugyi” kisegyüttes bronz minősítésben részesült. 6. osztályos tanulóink előadói különdíjat, Bárány Kristóf táncpedagógus oktatói és pedagógiai különdíjat kapott. A tánc, legyen az néptánc vagy társastánc, hatalmas közösségépítő, közösségteremtő szereppel bír. Ugyanakkor gyógyít, elérzékenyít, s egyben megerősít nemzeti identitásunkban. A tánc maga a fiatalság, a tánc az életünk része.

Gratulálunk a szép sikerhez tanulóinknak, valamint Bárány Kristóf és Galambosi Krisztián táncpedagógusoknak. Köszönjük a szülők támogatását és jelenlétét.

(Agárdy Sándor intézményvezető)