Get Adobe Flash player

"Áldottak legyenek a füvek és a fák és áldott legyen a földön minden virág, és áldott legyen az út, áldott legyen a kő, mert itt jár halk léptekkel az Üdvözítő." (Ölbey Irén)MENTORÁLÓ INTÉZMÉNY 

A KÖRNYEZETI - TERMÉSZETISMERETI NEVELÉS

ÉS A TERMÉSZETTUDOMÁNYOS, HOLISZTIKUS
SZEMLÉLET MÓDSZERTANI FEJLESZTÉSE A DÖGEI
ÖLBEY IRÉN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN.

 

 

 

 
 


Ma 2019. július 23., kedd, Lenke napja van. Holnap Kinga és Kincső napja lesz.

Ki olvas minket?

Oldalainkat 97 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa324
mod_vvisit_counterTegnap364
mod_vvisit_counterEzen a héten688
mod_vvisit_counterMúlt héten2410
mod_vvisit_counterEbben a hónapban8034
mod_vvisit_counterA múlt hónapban11312
mod_vvisit_counterEddigi összes látogató769793

Az elmúlt 20 percben Online: 4
A te IP címed: 127.0.0.1
,
Mai dátum: 2019 júl., 23

Újabb sikerek a táncgálán

A 2018. április 27-én, Mándokon került megrendezésre az Almafa Alapfokú Művészeti Iskola III. tanulmányi versenye. A megmérettetésen újabb szép eredményeket ért el iskolánk tanulói. A zsűri döntése  alapján (ezt a hatalmas tapsból is érezhettük), az 5. (Gyöngyharmatocska) és 6. (Kis Gyöngyharmat) osztály táncai arany, a 7. (Gyöngyharmat) és 8. évfolyam  táncfeldolgozásai ezüst minősítést értek el. A „Lolo Lulugyi” kisegyüttes bronz minősítésben részesült. 6. osztályos tanulóink előadói különdíjat, Bárány Kristóf táncpedagógus oktatói és pedagógiai különdíjat kapott. A tánc, legyen az néptánc vagy társastánc, hatalmas közösségépítő, közösségteremtő szereppel bír. Ugyanakkor gyógyít, elérzékenyít, s egyben megerősít nemzeti identitásunkban. A tánc maga a fiatalság, a tánc az életünk része.

Gratulálunk a szép sikerhez tanulóinknak, valamint Bárány Kristóf és Galambosi Krisztián táncpedagógusoknak. Köszönjük a szülők támogatását és jelenlétét.

(Agárdy Sándor intézményvezető)