Get Adobe Flash player

Arany János hét Kékcse

Kékcsére utaztunk!

 

Az elmúlt héten két délutánt is Kékcsén töltött iskolánk néhány tanulója és felkészítő tanáraik.

Arany János hét keretében hétfőn mesemondó versenyt szervezett a kékcsi iskola. Horváth Gergő 3. osztályos és Szabó Tamás 4. osztályos tanulók meséltek a versenyen, s mindketten 3. helyezést értek el. Felkészítőik Pappné Belinszky Júlia és Szónokné Vincze Katalin tanárnők.

 

Szerdán ugyanezen rendezvény sorozatra a történelem szeretőket invitálták.

Az 5. osztályt Kántor Zsanett, a 6. osztályt Bata Gergő, Mónus Ádám és Papp Zsófia a 7. osztályt Horváth Eszter és Nagy Eszter, a 8. osztályt Rózsa András és Vincze Csaba képviselte. A felkészítőjük Vincze Ferencné tanárnő, akinek munkája gyümölcsöző eredményt hozott.
Kántor Zsanett, Bata Gergő, Vincze Csaba 3. helyezést

Nagy Eszter 2. helyezést
Horváth Eszter 1. helyezést ért el.

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek, hogy méltóan öregbítik iskolánk jó hírnevét!

Köszönjük a szervező Arany János Általános Iskolának a színvonalas versenyt!