Get Adobe Flash player

"Áldottak legyenek a füvek és a fák és áldott legyen a földön minden virág, és áldott legyen az út, áldott legyen a kő, mert itt jár halk léptekkel az Üdvözítő." (Ölbey Irén)Ölbey Irén Általános Iskola OM:033479
4495. Döge, Osváth tér 6.
06-45-450-413 - sulidoge@gmail.com
Intézményvezető: Agárdy Sándor
Intézményvezető-helyettes: Józsi Barnabás


 

MENTORÁLÓ INTÉZMÉNY 

A KÖRNYEZETI - TERMÉSZETISMERETI NEVELÉS

ÉS A TERMÉSZETTUDOMÁNYOS, HOLISZTIKUS
SZEMLÉLET MÓDSZERTANI FEJLESZTÉSE A DÖGEI
ÖLBEY IRÉN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN.

 

 

 

 
 


Ma 2020. május 31., vasárnap, Angéla és Petronella napja van. Holnap Tünde napja lesz.

Ki olvas minket?

Oldalainkat 103 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa200
mod_vvisit_counterTegnap446
mod_vvisit_counterEzen a héten2791
mod_vvisit_counterMúlt héten3379
mod_vvisit_counterEbben a hónapban14567
mod_vvisit_counterA múlt hónapban13601
mod_vvisit_counterEddigi összes látogató895143

Az elmúlt 20 percben Online: 7
A te IP címed: 127.0.0.1
,
Mai dátum: 2020 máj., 31

Ovisuli

Régi hagyomány iskolánkban, hogy az első osztályosok beiratkozása előtt, játékos foglalkozások keretében bemutatjuk a gyerekeknek és a szülőknek iskolánkat. Az idei rendezvényre sajnos sok lázas beteg gyerek nem tudott eljönni. A beiratkozó létszám a szülői vélemények alapján várhatóan 20 fő körül fog alakulni. A hitoktatás lehetőségéről is tájékoztatást kaptak a lelkészektől a jelenlévő szülők, majd Szabó Katalin tanítónő matematika, Agárdy Sándor tanár úr játékos egészségtan, Bárány Kristóf tanár úr vidám táncórai illetve Vincze Katalin tanárnő kreatív kézműves foglalkozásokkal varázsolták el a gyerekeket és a kedves szülőket.
Köszönjük az óvónénik, a szülők és persze a sok-sok ügyes kis leendő elsős megjelenését és aktív közreműködését. Várunk mindenkit az áprilisi beiratkozáskor és persze a szeptemberi tanévkezdéskor! "Együtt Vagyunk Döge!" Együtt vagyunk Ölbey Irén Általános Iskola!"

Agárdy Sándor intézményvezető