Get Adobe Flash player

Papírgyűjtési akció eredménye

Az őszi papírgyűjtési akcióban az iskola tanulói és dolgozói ismét lelkesen kivették a részüket. A környezettudatosságra nevelés fontos célja iskolánknak, melyet a témahetek megrendezése mellett különböző akciókkal is erősíteni szeretnék. Szeptemberben papírgyűjtést szervezett az SZMK, melynek eredményeként több, mint 5000 kg papír gyűlt össze.

A versenyben helyezettek:

1. hely – 3. osztály

2. hely – 4. osztály

3. hely – 6. osztály

Köszönjük a gyerekek és felnőttek közreműködését. Tavasszal újra akció!

Szabóné Balogh Erika

igazgatóhelyettes