Papírgyűjtési akció eredménye
Az őszi papírgyűjtési akcióban az iskola tanulói és dolgozói ismét lelkesen kivették a részüket. A környezettudatosságra nevelés fontos célja iskolánknak, melyet a témahetek megrendezése mellett különböző akciókkal is erősíteni szeretnék. Szeptemberben papírgyűjtést szervezett az SZMK, melynek eredményeként több, mint 5000 kg papír gyűlt össze.
A versenyben helyezettek:
1. hely – 3. osztály
2. hely – 4. osztály
3. hely – 6. osztály
Köszönjük a gyerekek és felnőttek közreműködését. Tavasszal újra akció!
Szabóné Balogh Erika
igazgatóhelyettes


